English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

Навчальний корпус ДВНЗ "МПК"

     Державний вищий навчальний заклад "Миколаївський політехнічний коледж" веде свою історію від Миколаївського суднобудівного технікуму, який був заснований 1930 року на базі конструкторських суднобудівних курсів і механічної професійно-технічної школи міста Миколаєва.
     Перший прийом студентів відбувся в квітні 1930 року в кількості 300 осіб. В кінці 1955 року технікум отримав новий навчальний корпус вартістю 12 млн. карбованців по вулиці Рози Люксембург, 11 (тепер вулиця Нікольська). Згодом були побудовані гуртожиток, їдальня, створені сучасні кабінети, лабораторії та майстерні, що значно розширило та укріпило навчально-матеріальну базу. За досягнення у підготовці фахівців для суднобудівної промисловості в 1979 році технікум було нагороджено Почесною грамотою Верховної Ради Української РСР і золотою медаллю ВДНГ.
   26 серпня 1992 року наказом Міністерства освіти України Миколаївський суднобудівний технікум був перейменований на Миколаївський політехнічний технікум. У листопаді 2005 року технікум відсвяткував своє 75 - річчя. За цей час з його стін вийшло близько 40 тисяч фахівців для різних галузей народного господарства України. Наказом Міністерства освіти і науки України від 29 грудня 2007 року технікум було перейменовано у Державний вищий навчальний заклад "Миколаївський політехнічний коледж". Коледж є вищим навчальним закладом І рівня акредитації, державної форми власності, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, має ліцензію на підготовку молодших спеціалістів з 9 та 12 спеціалізацій (освітніх програм) за денною та заочною формами навчання, а також сертифікати Акредитаційної комісії України  про їх акредитацію. Всі напрями підготовки повністю забезпечені програмами навчання, методичними розробками, навчальною літературою.
     Коледж має розвинену навчальну, дослідну, матеріально -технічну та побутову бази. Навчання проводиться в аудиторіях та комп`ютерних залах із застосуванням новітнього програмного забезпечення на основі сучасної комп`ютерної техніки: виділений канал Internet, комплексна структурна кабельна система зв`язку, яка об`єднує в єдину інтегровану мережу усі комп`ютери коледжу, забезпечуючи зручність роботи студентів та викладачів. Науково-дослідну, педагогічну діяльність здійснюють висококваліфіковані викладачі. У коледжі працюють: сучасна бібліотека з широким вибором літератури та читальною залою; комп`ютерні класи, Internet - клуб; лекційні аудиторії, комплексні лабораторії, актова зала, медичний пункт, дві спортивні зали. До послуг студентів предметні гуртки, клуби за інтересами. Велика увага у коледжі приділяється формуванню цілісної всебічно розвинутої особистості, відданої інтересам держави, утвердженню національної свідомості, любові до рідної землі, вихованню поваги і шанобливого відношення до історії та культури свого народу.
     Велика увага приділяється естетичному вихованню студентів. Діє студентський клуб, працюють різноманітні гуртки. Фізична культура і спорт у коледжі спрямовані на зміцнення здоров`я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей студентів з метою гармонійного формування особистості. Особлива увага приділяється організації і проведенню спортивно - масової та фізкультурно - оздоровчої роботи.
    Щорічно в навчальному закладі проводиться спартакіада з 7 видів спорту. Постійно працюють спортивні секції з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, плавання, футболу, легкої атлетики, шахів та атлетичної гімнастики. Збірні команди коледжу беруть активну участь в обласній спартакіаді, яка проводиться серед ВНЗ І - ІІ рівнів акредитації та посідають в ній призові місця.
     Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж» є базовим коледжем, для вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Миколаївської області.
     На протязі 27- ми років навчальним закладом керував досвідчений і визнаний в освітянській спільноті фахівець, Заслужений працівник освіти України, Голова Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. в Миколаївській області, Лютий Олександр Павлович.
     29 вересня 2016 року були проведені вибори керівника коледжу. Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 жовтня 2016 року №548-к "Про призначення керівника", на посаду директора Миколаївського політехнічного коледжу призначено Зайковського Олега Сергійовича.
     Державний вищий навчальний заклад "Миколаївський політехнічний коледж" переіменовано у Миколаївський політехнічний фаховий коледж згідно наказу від 22 червня 2021 р. № 183.