English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

Зайковський Олег Сергійович

Народився 5 червня 1967 р.н., громадянин України, освіта вища.
Освіта: У 1982 р. закінчив Куйбишевську восьмирічну школу, у 1985 р. закінчив з відзнакою професійно-технічне училище №11 м. Миколаєва, у 1991р. отримав вищу освіту за спеціальністю «Промислова електроніка» в Харківському інституті радіоелектроніки та отримав кваліфікацію «Інженер з електроніки», у 1997 р. отримав другу вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Фізика» та отримав кваліфікацію «Вчитель фізики», у 2012р. отримав третю вищу освіту «Магістр з управління персоналом та економіки праці» у Київському університеті менеджменту освіти, Національної Академії Педагогічних наук України, у 2015р. отримав четверту вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» у ВНЗ Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка».
Трудова діяльність:  У системі освіти свою трудову діяльність розпочав в професійно-технічній освіті, займаючи посади майстра виробничого навчання, викладача спеціальних дисциплін, старшого майстра, заступника директора з навчально-виробничої роботи.
З 2003 року працює у системі вищої освіти. Займав посади завідувача лабораторіями, викладача спеціальних дисциплін, завідувача електрорадіотехнічного відділення, заступника директора з навчальної роботи.
Наказом МОН України від 28 жовтня 2016 року №548-к призначений на посаду директора Державного вищого навчального закладу «Миколаївський коледж».
Член регіональної Ради, Миколаївської обласної державної адміністрації з розвитку професійної освіти.
З листопада 2016р. заступник Голови Ради директорів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Миколаївської області.

 

Звіт директора Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж» Зайковського Олега Сергійовича про виконання умов контракту з Міністерством Освіти і науки України у 2020 р.

Звіт директора Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж» Зайковського Олега Сергійовича про виконання умов контракту з Міністерством Освіти і науки України у 2018 р.

Звіт директора Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж» Зайковського Олега Сергійовича про виконання умов контракту з Міністерством Освіти і науки України у 2016 /2017 н.р.

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВИБОРЧУ КОМІСІЮ З ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ДИРЕКТОРА ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ»

ПОЛОЖЕННЯ про порядок обрання директора ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж»

ПОЛОЖЕННЯ про порядок обрання представників з числа інших штатних працівників коледжу, які не є педагогічними працівниками, для участі у виборах директора Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж»

ПОЛОЖЕННЯ про порядок обрання представників з числа студентів для участі у виборах директора Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж»

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ З ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ДИРЕКТОРА ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ»

ПОРЯДОК організації роботи офіційних спостерігачів на виборах директора Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж»