English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   
   

Спеціальність
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка: Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд

 

Енергетика є найважливішою складовою економічного та соціального життя держави. Її глибоке проникнення у всі галузі промисловості стало запорукою прогресу сучасного суспільства.

Великі мегаполіси та малі міста, селища, промислові підприємства тощо, не можуть функціонувати без електричної енергії. Для цього потрібні фахівці, які здатні проектувати та експлуатувати обладнання і системи електропостачання. Саме їх і готує наша спеціальність.

Наші випускники готуються до експлуатаційної, організаторської та проектно-конструкторської діяльності на підприємствах, в організаціях і установах різних галузей промисловості, де використовуються енергетичні системи та електротехнічне обладнання. Вони є фахівцями широкого профілю з достатньою загальнонауковою і загально технічною, спеціальною економічною та гуманітарною підготовкою і здатні швидко адаптуватися до нових умов.

До тих пір, поки на підприємствах, торгівельних та ділових центрах, готелях, кінотеатрах, крамницях, лікарнях, державних установах та домівках горить світло і працюють електроприлади, верстати та машини, наші спеціалісти будуть завжди мати попит на ринку праці.

Кваліфікація техніка-електрика відкриває широкі перспективи для роботи в народному господарстві України на підприємствах, установах, науково-дослідних та проектно-конструкторських організаціях по монтажу, налагодженню та ремонту електрообладнання в системі електричних мереж, трансформаторних станцій та підстанцій.

Технік-електрик повинен вміти: читати конструкторські креслення і електричні схеми, виконувати роботи про проектуванню електрообладнання і електроприводу різноманітних механізмів, систем автоматики, електромонтажу та наладки, використовувати необхідну контрольно-вимірювальну апаратуру, налагоджувати електричну апаратуру.

Технік-електрик може працювати: електриком, електромеханіком засобів автоматики та приладів технологічного устаткування, енергетиком дільниці або цеху, техніком-конструктором, техніком-технологом, техніком із сигналізації, майстром в навчальних закладах електротехнічного профілю.

Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд