English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

Шановні
друзі, гості, майбутні абітурієнти, іх батьки!

 

  Радий вітати Вас у Миколаївському політехнічному фаховому коледжі і сподіваюся, що саме на нашому офіційному веб - сайті Ви знайдете для себе багато різноманітної інформації, що буде корисна для вирішення вашого основного вибору, який можливо визначить ваше подальше життя!
У певний період свого життя всі зіштовхуються з проблемним питанням – ким бути в цьому житті, яку професію отримати, до якого вищого навчального закладу вступити. Дуже хочеться не помилитися в даному виборі, щоб життя стало успішним та було сповнене радістю та натхненням.
Сьогодні Ви маєте добру нагоду познайомитись з одним із найстаріших, найкращих коледжів Миколаївського регіону. Коледжу, де існують власні, традиції, звичаї і де кожен має всі можливості проявити себе, пізнати навколишній світ, слухати та бути почутим.
Рішення усіх освітянських функцій закладені в системі організації діяльності коледжу. Саме про це дбає досвідчений висококваліфікований педагогічний колектив що забезпечує освітній процес у складі майже 150 осіб та обслуговуючий персонал у складі майже 70 осіб.
Коледж має сучасну матеріально-технічну базу, що дозволяє на високому рівні забезпечити освітній процес. Навчальні кабінети, спеціалізовані лабораторії, 5 комп’ютерних лабораторій, бібліотеку, читальну, актову 2 спортивні, тренажерні та гімнастичну зали, їдальню з буфетом, гуртожиток для студентів.
Працюють різноманітні гуртки, спортивні секції. В коледжі створена діюча Рада студентського самоврядування. Кожен студент може отримати консультацію практичного психолога, юриста.
Успішне закінчення коледжу гарантує:

  • високий рівень фахівця;
  • сприяння працевлаштуванню;
  • диплом молодшого спеціаліста (надалі молодшого бакалавра) державного зразка;
  • можливість продовжити навчання за спорідненою спеціальністю в університетах м. Миколаєва та України за скороченим терміном навчання.

Сподіваюся, ви знайдете достатньо інформації, щоб зрозуміти, чим живе наш коледж сьогодні.
Індивідуальний підхід до кожного абітурієнта – особливість нашого коледжу. Сьогодні ми робимо основний акцент на те, щоб Ви отримали максимум корисної інформації та задоволення завітавши до нас.
Бажаю, щоб цей перший крок наблизив Вас до головної мети - знайти своє місце в житті.
Отже, ласкаво просимо приєднатися до великої родини „Політехнічного коледжу” та пройнятися тим самим „духом політехніки” , духом «студентського життя» яке повне турбот і хвилювань, але немає часу прекрасніше, чим студентська пора.