English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

З поміж багатьох гарних традицій Миколаївського політехнічного коледжу особливо вирізняється зустріч випускників усіх поколінь.

19 травня 2018 року в Державному вищому навчальному закладі «Миколаївський політехнічний коледж» відбулася урочиста подія, що поєднала щиру радість та дружнє спілкування випускників. Цьогоріч символічними очільниками Ювілейної зустрічі є випускники далекого 1968 року, які святкують 50 річчя отримання диплому в Миколаївському суднобудівному технікумі (сьогодні це Миколаївський політехнічний коледж).

(в першому ряду зліва направо: Баулін Сергій Олексійович - 2011 - 2014 рік перший заступник Голови Державного космічного агентства України. В даний час консультант»; Зайковский Олег Сергійович – директор Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж»;Тулуб Василь - інженер Чорноморського суднобудівного заводу; Кіпер Тамара – домогосподарка;Дубров Леонід Петрович - член-кореспондент Академії технологічних наук України, директор ТОВ ПРОЕКТНО-ДИЗАЙНЕРСЬКЕ БЮРО "ПРОЛАЙН", нагороджений орденом «Знак пошани». Другий ряд справа наліво: Гейвіл Павло - працює в управлінні капітана Жовтневого порту; Возіян Олексій; Дунаєвський Валерій Костянтинович конструктор оборонної промисловості Ізраїлю. Верхній ряд зліва направо: Михайлюк Віктор Михайлович - до лютого 2018 р комерційний директор приватного підприємства. У минулому - начальник сектору ЦНДІ «ЛОТ», заст. директора, головний інженер заводу «Металіст»; Ткаленко Вадим – приватний підприємець; Крайній праворуч - Кіпер Володимир- художник.)

З вітальним словом до випускників та гостей звернувся директор коледжу Олег Зайковський, який відзначив, що приємно бачити випускників далекого 1968 року, які різні між собою за посадами і баченням життя, але сьогодні їх дороги злилися в одну, єдину, яка повернула їх в студентські роки, до рідного технікуму (сьогодні коледжу). Олег Сергійович побажав випускникам життєвої енергії й оптимізму, миру, достатку, благополуччя та приємної мандрівки у студентські роки.

Невблаганний час і життєві обставини звузили коло присутніх: комусь завадила прийти хвороба, деякі виїхали за межі країни, але всі, хто мав можливість, прийшли, а решта зателефонували, причому деякі - з-за кордону. Приємно спостерігати за людьми, які не відчувають свого віку. Часто буває, що колишні одногрупники не відразу впізнають один одного. Але не в нашому випадку! Турбота про кожного – хто і де? Як справи? Чого досяг і як сім’я?

Сідають на студентську лаву в цей день поважний професор і вдалий підприємець, відомий політик і знаний всій Європі керівник підприємства, державний службовець і дбайливий господар. Сідають батьки й матері, які привели вже до коледжу своїх дітей, онуків і утворили своєрідну династію.

Обійми, розмови, спогади й очі наповнені радістю від зустрічі. В цей же день плани на майбутнє. Деякі з них є активними учасниками коледжівського життя.

І у всій цій урочистій метушні турбота про тих, хто приїхав з певним щемом у серці. Сивочолі, обтяжені досвідом, красиві й стрункі, запальні й повні амбітних планів на майбутнє, дякують директору, своїм небагатьом які залишились в живих викладачам, рідним лекційним аудиторіям, своїм однокурсникам за знання, успішний старт, за свою юність.