English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

18-19 жовтня 2018 року на базі ДВНЗ «Миколаївскький політехнічний коледж» у складі 15 викладачів технічних дисциплін з різних регіонів України проходило методичне об’єднання викладачів радіотехнічних дисциплін. До нас завітали з Вінниці, Тернополя, Чернівців, Нової Каховки, Херсона, Києва, Одеси, Харкова та інших міст.

Основною метою об`єднання викладачів у навчальному році булла робота над проблемою «Впровадження 3D технологій в освітній процес та основи розвитку радіоелектроніки».

Метою роботи методичного об'єднання викладачів було створення комфортних умов для навчання, за яких здобувач освіти відчуває свою успішність, свою інтелектуальну досконалість та розвиває технічні навички.

Роботу методичного об’єднання було спрямовано на підвищення професійної майстерності і розвиток творчої ініціативи викладачів, впровадження нового матеріалу та технологій; застосування в інноваційному навчанні інтерактивних технологій; створення умов для формування ключових компетентностей студентів.

Головним напрямком у роботі методичного об’єднання викладачі обрали модернізацію навчально-виховного процесу шляхом впровадження інтерактивних та 3D технологій. Всі учасники методичного об’єднання мають обширні та високі знання в області радіотехнічних дисциплін! По закінченню проведення методичного об`єднання було визначено основні його аспекти, а саме було запропоновано спеціалізовані програмні комплекси для більш продуктивного навчання здобувачів освіти; протестовано основні новітні методи проектування електронних друкованих вузлів; розглянуто основні етапи розвитку сучасної радіотехніки.

Учасники визнали, що всі аспекти навчання має бути спрямовано на розвиток творчої особистості розкриття обдарованості кожного здобувача освіти.

Щоб ознайомити гостей з творчими досягненнями не тільки в техніці, їх було запрошено на традиційний «Осінній ярмарок». Цього року ярмарок об’єднав преставників усіх областей України.

Гостей радо зустріли та пригостили традиційними стравами української кухні різних областей та регіонів, на яких особливу увагу зосередили здобувачі освіти закладу, потішили конкурсами, в яких вони брали участь, виступами колективів здобувачів освіти та викладачів нашого закладу, друзів нашого коледжу – заслуженого артиста України Сичьова Олександра та колективу Миколаївського коледжу культури та мистецтв.