English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

27 листопада 2019 року в ДВНЗ "Миколаївський політехнічний коледж" відбувся практичний семінар кураторів на тему "Соціально-превентивні психологічні заходи протидії депресивній та суїциїдальній поведінці молоді". Семінар проводили куратори відділення "Морського та річкового транспорту" на чолі з завідувачем відділення Степаненко А.І.

Перед кураторами груп виступив заступник завідувача відділення Шапорда В.А, який наголосив на питаннях депресивного стану та його наслідках.

В межах семінару відбулась зустріч з провідним практичним психологом Обласної бібліотеки юнацтва Чередниченко Мариною Олегівною, яка наголосила на основних мотивах суїциїдальної поведінки серед юнацтва.

Перед кураторами груп коледжу виступила практичний психолог Пархоменко Марина Михайлівна, яка наголосила на діагностиці та способах корекції суїциїдальної поведінки, повідомивши, що достовірно визначити, чи будуть скоєні суїцидні дії підлітком, практично неможливо.

Завдяки даному семінару до кураторів груп було донесено, що всебічне вивчення феномена суїциду допоможе розробити нові методи попередження та корекції суіциїдальної поведінки. Слід пам’ятати, що підліткам не загрожує суїцид, поки до головної проблеми, до основного страждання не приєднаються інші. Якщо все в їх житті йде нормально, одна, єдина проблема, навіть найболючіша, небезпеки не становить.