English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

До Дня української писемності та мови цикловою комісією гуманітарних дисциплін було ініційовано питання підтримання щорічної акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності", до якої мали долучитися здобувачі освіти закладу, представники адміністрації закладу, науково-педагогічні працівники, учні 9-х класів ЗОШ м. Миколаїв та інші бажаючі. Початок акції — 08 листопада 2019 р. об 11:00. Місце проведення — бібліотека ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж», де за допомогою завідувача бібліотеки Кальмус Л.М, голови циклової комісії Вовк Н.Й., викладача циклової комісії програмної інженерії Морозова С.І. та здобувачів освіти групи Р-218 (куратор Надич М.М.) було якісно організовано проведення заходу.

Об 11:20 у прямому ефірі з радіостудії Українського радіо на Хрещатику, 26 диктант читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко, який складає тексти диктанту останні 13 років. Цього року автор вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису (наприклад, вебкамера, «цифра», пів століття).

Присутні читальної зали коледжу віртуально приєдналися, за допомогою сучасних технічних засобів, до читальної зали Національної бібліотеки ім. В. Вернадського, де писали диктант запрошені гості — політики, селебріті, журналісти.

Зі вступним словом перед диктантом до всіх присутніх звернулась Надія Йосипівна Вовк, голова циклової комісії гуманітарних дисциплін, розповівши, що Всеукраїнський радіодиктант національної єдності було започатковано 2000 року з метою єднання навколо мови. Відтоді щороку слухачі, а віднедавна й телеглядачі (акцію транслює телеканал UA: Перший) можуть взяти участь у написанні диктанту й перевірити, наскільки добре вони знають мову. Вовк Н.Й. наголосила, що пишуть диктант і за межами України. Торік на адресу Українського радіо надійшло 32779 диктантів. З них без помилок написали 311 учасників.

Також Надія Йосипівна побажала всім присутнім успіх у написанні даного диктанту.Викладачем гуманітарної комісії Молчановою О.О. було ініційовано облаштування фотозони, де всі бажаючі змогли приміряти корону мовознавства та мовокапелюх.