English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

В ДВНЗ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ» БУЛО ПРОВЕДЕНО РЯД ЗАХОДІВ СПРЯМОВАНИХ НА ПОСИЛЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

У зв’язку з випадком виникнення пожежі 4 грудня 2019 року в будівлі ДВНЗ “Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу” в ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» був проведений ряд заходів спрямованих на посилення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки в приміщеннях коледжу та гуртожитку.

Інженером з охорони праці Камінським О.Г., було складено графік перевірки електрогосподарства структурних підрозділів закладу освіти з негайним усуненням виявлених недоліків; перевірка наявності та справності первинних засобів пожежогасіння.

16 та 17 грудня було проведено перевірку знань працівників закладу: Закону України «Про охорону праці», НПАОП 0.00-7.11-12 «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників», нормативних актів з профілактики невиробничого травматизму, охорони здоров'я, пожежної, техногенної та радіаційної безпеки, цивільного захисту, гігієни праці, виробничої санітарії, поводження в надзвичайних ситуаціях тощо.

Окрім цього 20 грудня було проведено навчальну пожежну тривогу. Головною метою проведення навчального тренування стала перевірка готовності здобувачів, викладачів та персоналу структурних підрозділів до швидкої і безпечної евакуації.

Проведення перевірки знань та навчальної пожежної тривоги показало, що здобувачі, викладачі та персонал структурних підрозділів ознайомлені з правилами пожежної безпеки та правилами поведінки під час пожежі.