English Ukrainian
   

Урядова гаряча лінія  

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Номер телефону 1545

   

Служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації  

Адреса:
м. Миколаїв,
вул. Наваринська, 16

Телефони:
+380(512) 47 38 32
+380(512) 47 38 27

E-mail:
zpsd@ssd.mk.gov.ua
opika@ssd.mk.gov.ua

   

Публічні закупівлі  

Прозорро - публічні закупівлі
   
Курси ЗНО ДПА
   

Соціальна програма  

Прозорро - публічні закупівлі
   

Науково-методичний центр "Вищої та фахової передвищої освіти"  

   

Інформація щодо умов проходження ДПА
(в тому числі у формі ЗНО) у 2020році для здобувачів освіти
ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж».

Адміністрація ДВНЗ « МПК» доводить до відома здобувачів освіти та їх батьків наступну інформацію:

1. Відповідно Закону України, здобувачі освіти які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у коледжі у 2020р (в тому числі які не склали ДПА у формі ЗНО у 2019 році) звільняються від проходження ДПА (в тому числі у формі ЗНО).

2. Здобувачі освіти мають право, за власним бажанням пройти ДПА у формі ЗНО.

В цьому випадку:

2.1 для здобувачів освіти II-го курсу навчання які прийняли рішення складати ДПА у формі ЗНО, результати будуть вноситись до додатків свідоцтва за поданою заявою повнолітнього здобувача (для повнолітніх) або заявою одного з батьків, інших законних представників (для неповнолітніх здобувачів освіти), яка подається завідувачу відповідного відділення, на ім′я директора коледжу, протягом 2-х тижнів після початку 2020/2021 навчального року.

При відсутності заяви у додатках до свідоцтва буде внесено запис «Звільнено».

2.2 для здобувачів освіти III –го курсу, які не склали ДПА у формі ЗНО у 2019 р. та які прийняли рішення складати ДПА у формі ЗНО, результати ДПА (в тому числі у формі ЗНО) у 2020році будуть вноситись до додатку свідоцтва про повну загальну середню освіту за поданою заявою повнолітнього здобувача (для повнолітніх) або заявою одного з батьків, інших законних представників (для неповнолітніх здобувачів освіти), яка подається завідувачу відповідного відділення протягом 2-х тижнів після початку 2020/2021 навчального року.

При відсутності заяви у додатках до свідоцтва буде внесено запис «Звільнено».

2.3. випускники 2020 року, які завершують навчання у коледжі, але не пройшли ДПА у формі ЗНО у 2019році можуть бути звільнені від ДПА за заявою, яка подається завідувачу відповідного відділення до 2 липня 2020 року, про звільнення від ДПА.

Відповідно поданої заяви у додатку до свідоцтва буде внесено запис «Звільнено».

2.4. здобувачі освіти II- х курсів, які планують перервати навчання у коледжі та отримати свідоцтво про повну загальну середню освіту, до 2 липня 2020 року мають подати відповідні заяви завідувачам відділень, на ім’я директора коледжу, в яких зазначити: планують вони бути звільнені від ДПА чи будуть проходити ДПА у формі ЗНО, що буде відображено у додатку до свідоцтва про повну загальну середню освіту.

У разі проходження ДПА у формі ЗНО в додаток вноситься оцінка з відомості проходження ДПА у формі ЗНО.

У разі відмови від проходження ДПА у додатку до свідоцтва буде внесено запис «Звільнено».

Адміністрація коледжу наголошує:

- підготовка документів про здобуття повної загальної середньої освіти потребує певного часу ( до трьох тижнів).

Усі Заяви необхідно подати в електронному вигляді на електронну адресу коледжу рЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та в паперовому вигляді за адресою: 54030 м. Миколаїв, вул. Нікольська 11-А, за допомогою засобів поштового зв’язку.

Інформація щодо умов проходження ДПА у 2020році для здобувачів освіти ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» складена відповідно до:

1. Закон України

2. Положення про Державну підсумкову атестацію студентів Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж»,  які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти

3. Лист МОН № 1/9-339 від 22.06.2020